Nasz Zespół

Dyrektor

Ewa Krupka – Zaręba

tel. 888 771 057

e-mail: dyrektor@cwrkdiz.pila.pl 

 

Pracownik ds. administracyjnych

Izabela Pawlikowska

tel. 67 307 00 04

e-mail: sekretariat@cwrkdiz.pila.pl 

 

Pracownik ds. doradztwa zawodowego

Mariusz Wiszowaty

tel. 888 771 054

e-mail: mariusz.wiszowaty@cwrkdiz.pila.pl 

 

Pracownik ds. współpracy i promocji

Agnieszka Sowa

tel. 67 307 00 05

e-mail: agnieszka.sowa@cwrkdiz.pila.pl 

 

Pracownik ds. współpracy i promocji

Joanna Pikulik

tel. 67 307 00 05

e-mail: joanna.pikulik@cwrkdiz.pila.pl 

 

Pracownik ds. analiz i wsparcia

Marta Frajer

tel. 67 307 00 05

e-mail: marta.frajer@cwrkdiz.pila.pl 

 

Główny księgowy

Monika Kondera

tel. 67 307 00 05

e-mail: monika.kondera@cwrkdiz.pila.pl 

 

 

 

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji...

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź