Udostępnij

Klub Młodego Odkrywcy - warsztaty w dniu 14.03.2020 ODWOŁANE

KMO_ODWOLANE
Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że w związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym, warsztaty planowane na dzień 14.03.2020 dla nauczycieli, organizowane przez Centrum Nauki Kopernik z Warszawy (przy współudziale CWRKDiZ w Pile) dotyczące Klubu Młodego Odkrywcy, zostają przełożone.

O nowym terminie powiadomimy po uzgodnieniach z Organizatorem

Serdecznie przepraszamy i zapraszamy do udziału w warsztatach w kolejnym terminie.

Z poważaniem:

Ewa Krupka – Zaręba
Dyrektor CWRKDiZ w Pile

 
W planowanych w dniu 14.03.2020 (sobota) warsztatach trwających w godzinach 9.00-17.30 wezmą udział nauczyciele przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych. Warsztaty poprowadzą trenerzy z Leszna: p. Anna Włodkowska i p. Dariusz Bojek oraz superwizjer -obserwator z Centrum Nauki Kopernik. Zaświadczenia uczestnicy otrzymają mailem w formacie PDF. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Misją Klubów Młodego Odkrywcy działających w ramach Centrum Nauki Kopernik jest rozwijanie umiejętności dzieci i młodzieży poprzez wspólne doświadczanie nauki oraz stosowanie metody badawczej w praktyce pedagogicznej. W Klubach Młodego Odkrywcy młodzież i dzieci wspólnie eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając samodzielnie wiedzę.
Harmonogram szczegółowy wkrótce.
Miejsce : CDN w Pile, ul. Bydgoska 21
14.03.2020, 9:00-17:30