Udostępnij

Spotkanie on-line z Dyrektorami szkół pt. „POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSCE”. 01 02 2021

Za nami Spotkanie on-line z Dyrektorami szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach pt. „POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSCE”.
Udział w nim wzięły: Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek oraz Dyrektor DEiN Dorota Kinal, która aktywnie brała udział w części dyskusyjnej spotkania. Wśród zaproszonych uczestników byli dyrektorzy szkół, ale także przedstawiciele przedsiębiorców oraz rzemiosła.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział. Dziękujemy osobom, które włączyły się w dyskusję, podczas której wybrzmiały zarówno głosy dobrych praktyk, ale także tematy problemowe dla szkół, które należy uwzględnić w dalszych działaniach czy rozmowach w zakresie kształcenia zawodowego Północnej Wielkopolski.
Ankieta dla uczestników zbierze nam opinie i sugestie, które mogą być pomocne w ulepszaniu współpracy oraz naszych kolejnych przedsięwzięć. Wnioski ze spotkań z dyrektorami, które odbywają się we wszystkich subregionach Wielkopolski, będą podstawą do planowania przez Departament Edukacji i Nauki UMWW działań wspierających kształcenie zawodowe.

Galeria