Udostępnij

HACKATHON PARTNERSTWA ODRY

baner hakathon2021

Szanowni Państwo,

w dniach 17-18 lipca 2021 roku Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z partnerami z Brandeburgii oraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, organizuje nietypowe i ciekawe wydarzenie pod nazwą HACKATHON PARTNERSTWA ODRY.
DOŁĄCZ DO NAS 17-18 LIPCA 2021 r. na weekendowy maraton pomysłów i kreacji ! ZGŁOŚ SIĘ! REJESTRACJA:  www.hackathon-oder.eu

Podczas hackathonu, 8-10 zespołów kreatywnych ludzi z różnych środowisk, przy wsparciu ekspertów branżowych, tworzyć będzie nowatorskie koncepcje rozwiązań ważnych problemów społecznych i gospodarczych obszaru Partnerstwa Odry. Co to za obszar?: tzw. Partnerstwo Odry – to inicjatywa współpracy regionów przygranicznych (po stronie Polski i Niemiec wokół tzw. obszaru nadodrzańskiego – do którego Wielkopolska jako jedyny region nieleżący nad Odrą został również zaproszona).
Będziemy szukać rozwiązań projektowych dla 4 wyzwań.

Jeśli jesteście ludźmi kreatywnymi (pełnoletnimi, acz bez limitu wieku), chcecie coś zmienić i ulepszyć w naszej post pandemicznej przestrzeni, to zapraszamy do zgłaszania się do konkursu.
Zależy nam na zachęceniu do startu grupy kreatywnych ludzi z różnych środowisk – uczelni, urzędów, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw. Wszystkich tych, którzy dobrze czują dany problem i wyzwanie oraz mają pomysł, jak się z nim zmierzyć. Połączenie pomysłowości i kreatywności takich osób, z naszym wsparciem metodycznym da bardzo ciekawe efekty!

Zapraszamy do zgłaszania grupy uczestników (Zespoły) lub osoby indywidualne od dnia 02.07.2021 roku do dnia 14.07.2021 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej www.hackathon-oder.eu
Zwycięskie projekty będziemy wdrażać do końca roku.

BĄDŹ INNOWATOREM DLA SWOJEGO OTOCZENIA W OBSZARZE PARTNERSTWA ODRY!
REJESTRACJA: www.hackathon-oder.eu