Udostępnij

Dzień Włoski w ZSE w Pile - 09.04.2022 - podsumowanie Erasmus +

baner konsorcjum erasmus  plus 2021 500 na 300 px
Podsumowaliśmy projekt pn. „Staże we Włoszech – teoria w praktyce” w ramach Programu Erasmus + Mobilność edukacyjna w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile. Młodzież wyjechała na miesięczne praktyki zawodowe na Sycylię w październiku 2021 r.
Podczas Dnia Włoskiego w dniu 09.04.2022 r. Dyrektor CWRKDiZ w Pile Ewa Krupka-Zaręba wręczyła uczniom zaświadczenia o udziale w projekcie. Przekazano podziękowania instytucji i organowi prowadzącemu szkołę a także osobom bezpośrednio zaangażowanym w realizację wyjazdu, a byli to m.in. – Dyrektor ZSE Pani Magdalena Michalska, opiekunowie grupy uczniów: Pani Anna Michalska, Pan Henryk Liszkiewicz, Pan Marek Kamiński (jednoczesny Członek Zarządu Powiatu) oraz szkolny koordynator projektu Pani Anita Taterka.
Młodzież przygotowała multimedialną prezentację z pobytu na praktykach a jeden z opiekunów – Pan Henryk Liszkiewicz zaprezentował rys historyczny i turystyczny Katanii. Na zdjęciach i plakatach w holu można było obejrzeć zdjęcia młodzieży z Sycylii.  Uczennice i uczestniczki wyjazdu wykonały kilka utworów w języku włoskim, a na koniec spotkania była włoska, kulinarna niespodzianka – poczęstunek w formie pizzy.
 

Galeria

Wybierz plik, który chcesz pobrać: