Udostępnij

Spotkanie z Pracodawcą - Chodzież

19.11.2018 na zaproszenie Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży uczestniczyliśmy w „Spotkaniu z Pracodawcą”. Przedstawiciele firm partnerskich szkoły prowadzących klasy patronackie w szkole:
Europol Meble
LUMAG
Bank Spółdzielczy
opowiadali o przebiegu współpracy ze szkołą i uczniami.
Były ponad to poruszane kwestie bieżących i nadchodzących zmian w przepisach dotyczących szkolnictwa, informacje organizacyjne i podsumowujące nabory oraz wyniki egzaminów zawodowych i czeladniczych. Omawiane były także inne zagadnienia - dobre praktyki współpracy ze szkołą na przykładzie #CzasZawodowców Bis.
Natomiast Pani Dyrektor CWRKDiZ w Pile przedstawiła gościom podsumowanie wydarzenia - #NocZawodowców 2018, która odbyła się właśnie w gościnnych murach Szkoły Hipolita oraz Centrum Edukacji Zawodowej w Chodzieży. Była m.in. prezentacja filmu – relacja z Nocy Zawodowców.
Spotkaniu towarzyszyły poruszające występy wokalne utalentowanych uczniów oraz absolwenta Szkoły Hipolita. Omówiono również plany podejmowania wspólnych działań w kolejnym roku - zapowiada się ciekawy rok. :) Dziękujemy za możliwość udziału.

Galeria