Udostępnij

Meeting Przekonać nieprzekonanych +15 dla biznesu i rzemiosła-relacja

Za nami pierwszy tego typu Meeting z pracodawcami „Przekonać nieprzekonanych +15 dla biznesu i rzemiosła”. 09.05.2019 r.

Organizatorzy wydarzenia:

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile

Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski

Partnerzy wydarzenia:

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu

Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie

Europol Meble Polska ,

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Pile

Państwowa Inspekcja Pracy o. Piła,

Miasto Piła oraz Inwest-Park .

Podczas wydarzenia Ci, których „nie trzeba przekonywać, bo są już przekonani” o słuszności współpracy pracodawców ze szkołami, dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą. Frekwencja dopisała, a prelegenci pobudzili obecnych do podjęcia dyskusji i zadawania pytań. Dziękujemy obecnym za przybycie, a prelegentom za aktywny wkład w spotkanie. W jednym z paneli wzięli udział uczniowie, którzy odbywają praktyczną naukę zawodu w firmie Europol Meble Polska. Podczas Meetingu poproszono gości o wypełnienie ankiet, które mają być dla naszego Centrum informacją na temat otwartości i gotowości przedsiębiorców do przyjmowania uczniów i zatrudniania młodocianych oraz tak jak praktycznych potrzeb firm w tym zakresie.

Każdy uczestnik - pracodawca – mógł zgłosić się na Targi Pracy dla młodych, które Inwest Park organizuje po raz kolejny 30.05.2019 w swojej siedzibie. Pracodawcy mieli również okazję zgłosić zapotrzebowanie na pracowników w załączonych kwestionariuszach.

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu będą mogły obejrzeć już wkrótce zapis całego spotkania na kanale YouTube, aby zapoznać się z treścią merytoryczną Meetingu.https://www.youtube.com/watch?v=m-i4_ZhCsWw&t=11s

Galeria