OŚWIADCZENIE ws. odwołania Gali podsumowującej Konkurs

Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”

 

OŚWIADCZENIE ws. odwołania Gali podsumowującej Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku” zaplanowanej na maja 2020 roku.

W maju 2020 roku planowana była Gala podsumowującej Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”. Celem tego wydarzenia była promocja kształcenia zawodowego i zawodów rzemieślniczych, poprzez uhonorowanie osób, które w roku 2019 uzyskały tytuł mistrza lub czeladnika zdając egzamin mistrzowski lub czeladniczy, poszerzają swoją wiedzę i zdobywają umiejętności pozwalające na budowanie swojej kariery zawodowej. To wydarzenie zaplanowane było na blisko 200 osób i miało odbyć się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Jednak zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, w obliczu zagrożenia zachorowaniem na koronawirusa, jest dla Samorządu Województwa Wielkopolskiego najważniejsze. Celem zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, Gala podsumowująca Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku” w 2020 roku zostaje odwołana.

z poważaniem
Dorota Kinal
Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki

https://www.umww.pl/departamenty_departament-edukacji-i-nauki_konkursy_konkurs-wielkopolski-mistrz-oraz-czeladnik-2019-roku

Ogłoszenie o konkursie tutaj