Organizacja

Zakres działania:


Nasze cele i zadania to między innymi:

  • współpraca z cechami rzemiosł, przedsiębiorstwami, organizacjami pracodawców, szkołami prowadzącymi kształcenie zawodowe, powiatowymi urzędami pracy, instytucjami otoczenia biznesu i uczelniami,
  • prowadzenie diagnozy rynku pracy wskazującej na konieczność kształcenia w zawodach deficytowych dla subregionu, ale również ograniczenie kształcenia w zawodach stanowiących nadwyżkę i określenie tzw. zawodów przyszłości,
  • upowszechnianie modelu kształcenia dualnego oraz propagowanie edukacji zawodowej wśród młodzieży podejmującej naukę w szkołach branżowych,
  • prowadzenie działań wspierających planowanie ścieżki zawodowej oraz monitorujących ścieżkę zawodową uczniów, młodzieży i osób dorosłych,
  • prowadzenie bazy praktyk i staży krajowych i zagranicznych w ramach kształcenia dualnego
    i zawodowego,
  • poszukiwanie rozwiązań innowacyjnych, które wraz z edukacją i inwestycjami są głównymi czynnikami rozwoju,
  • promocja Centrum z wykorzystaniem reklamy, public relations, publicity, promocji ofert i innych metod.



Działania kierujemy do:

  • samorządów
  • przedsiębiorców i pracodawców
  • izb rzemieślniczych
  • instytucji otoczenia biznesu
  • szkół i nauczycieli
  • uczniów
  • rodziców
  • doradców zawodowych
  • uczelni
  • poradni psychologiczno – pedagogiczny



Nasz zespół:

 

Dyrektor

Ewa Krupka – Zaręba

tel. 881 771 057

e-mail: dyrektor@cwrkdiz.pila.pl 

Pracownik ds. administracyjnych

Izabela Pawlikowska

tel. 67 307 00 04

e-mail: sekretariat@cwrkdiz.pila.pl 

Pracownik ds. doradztwa zawodowego

Mariusz Wiszowaty

tel. 881 771 054

e-mail: mariusz.wiszowaty@cwrkdiz.pila.pl 

Pracownik ds. doradztwa zawodowego

Iwona Damięcka

tel. 67 307 00 05

e-mail: iwona.damiecka@cwrkdiz.pila.pl

Pracownik ds. współpracy i promocji

Agnieszka Sowa

tel. 67 307 00 05

e-mail: agnieszka.sowa@cwrkdiz.pila.pl 

Pracownik ds. analiz i wsparcia

Marta Frajer

tel. 67 307 00 05

e-mail: marta.frajer@cwrkdiz.pila.pl

Główny księgowy

Jolanta Kozaczyk

tel. 67 307 00 04

e-mail: jolanta.kozaczyk@cwrkdiz.pila.pl

Pracownik ds. kadr i płac

Magdalena Iwicka-Radomska

tel. 67 307 00 04

e-mail: magdalena.iwicka-radomska@cwrkdiz.pila.pl