Oferty szkół

Oferty szkół kształcących zawodowo

OFERTY SZKÓŁ KSZTAŁCĄCYCH ZAWODOWO W PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSCE 2023/2024 Do Waszej dyspozycji oddajemy terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, szeroką ofertę szkół kształcących zawodowo w Północnej Wielkopolsce, informacje o drzwiach otwartych w tych szkołach oraz barometr zawodów. Dodatkowo informacje o szczegółach egzaminów ósmoklasisty znajdziecie m.in. na stronach: Centralnej Komisji E...

Czytaj więcej

DRZWI OTWARTE SZKÓŁ I TERMINY TARGÓW EDUKACYJNYCH W SUBREGIONIE PILSKIM

TARGI EDUKACYJNE W SUBREGIONIE PILSKIM   „Gminna Giełda Szkół Ponadpodstawowych” - Łobżenica Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy  dnia 23 marca 2023 r. godz. 10:00-13:00 Powiatowe Prezentacje Edukacyjne Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, dnia 24 marca 2023 r. godz. 8:00-14:00 W ramach ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI -...

Czytaj więcej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023-2024 według powiatów Subregionu Północnej Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych subregionu pilskiego z podziałem na powiaty oraz dla miasta Piły. Każdy plik pdf jest gotowy do pobrania i wydruku. 

Czytaj więcej

Oferta edukacyjna WSCKZiU w Złotowie 2022 r.

 Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie.  ul. Norwida 5,   77-400 Złotów  tel. 67 265 01 85  sekretariat@wsckziu-zlotow.pl Poniżej oferta.

Czytaj więcej

Oferta edukacyjna WSCEiT w Starej Łubiance 2022 r.

WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI I TERAPII ul. Kościuszkowców 2A 64-932 Stara Łubianka TELEFON tel./fax (67) 216 01 14tel. komórkowy: 888 880 204 E-MAIL zspstaralubianka@op.pl  Pod tym linkiem oraz poniżej oferta edukacyjna. 

Czytaj więcej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022-2023 według powiatów Subregionu Północnej Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych subregionu pilskiego z podziałem na powiaty. Każdy plik pdf jest gotowy do pobrania i wydruku. 

Czytaj więcej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021-2022 według powiatów Subregionu Północnej Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych subregionu pilskiego z podziałem na powiaty. Każdy plik pdf jest gotowy do pobrania i wydruku. 

Czytaj więcej

Oferta edukacyjna WSCKZiU w Wielkopolsce

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wielkopolskich Samorządowych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego działających na terenie całego województwa wielkopolskiego. Poniżej plik pdf do pobrania.   

Czytaj więcej

Oferta szkół branżowych II stopnia - zestawienie dla subregionu pilskiego

Zapraszamy do zapoznania sie ofertą szkół ponadpodstawowych, które oferują nauką w szkole branżowej II stopnia w subregionie Północnej wielkopolski.  W pliku pdf są aktywne linki kierujące bezpośrednio na stronę szkoły. 

Czytaj więcej

Oferta edukacyjna WSCKZiU Złotów 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z oferta edukacyjną  Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie TUTAJ   

Czytaj więcej

Oferta edukacyjna WSCEiT w Starej Łubiance 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z oferta edukacyjną  WIELKOPOLSKIEGO SAMORZĄDOWEGO CENTRUM EDUKACJI I TERAPII W STAREJ ŁUBIANCE TUTAJ 

Czytaj więcej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020-2021 według powiatów Subregionu Północnej Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych subregionu pilskiego z podziałem na powiaty. Każdy plik jest gotowy do pobrania i wydruku. 

Czytaj więcej